Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.

Droga do Nieskończoności

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 29,90 zł 29.90
Cena w innych sklepach: 29,90 zł
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

"Książka, którą trzymasz w ręku, przypomina nam o tym, iż wielka Moc, konieczna do rozproszenia złych warunków, w jakich przyszło nam żyć, drzemie w naszym wnętrzu. Pokazuje nam również, jak możemy tego dokonać.
Jak nigdy przedtem, szukamy dziś czegoś, co uwolni nas od lęku i niebezpieczeństw życia. Doskonale wiemy, że to, co jest w stanie wyciszyć nasz umysł i dać nam duchowy spokój, nie leży w zasięgu ludzkiej myśli.
Żyjemy w iluzji, że siły materialne i ludzka wola są naszym potężnym orężem, ale jest tak tylko do chwili, kiedy wewnątrz nas samych odnajdziemy duchową moc, która będzie w stanie rozwiać tę iluzję.
W świadomości każdego z nas istnieje biblijne "Milcz, ucisz się!" - te słowa Jezusa uspokoją każdą burzę naszego życia, uleczą nasze choroby oraz wyniosą nas ponad konflikty i przeciwności, w jakie obfituje ludzka egzystencja.
Mamy do spełnienia zadanie, a jest nim odkrycie, że wspomniane słowa kryją się w naszym wnętrzu oraz zezwolenie na to, aby stały się one rzeczywistością i mogły wypełnić swoją misję. Ta uniwersalna moc Prawdy, Życia i Miłości należy do nas, bez względu na to, do jakiego przynależymy Kościoła, czy też jaką wyznajemy filozofię. Istnieje wewnątrz każdej jednostki - czy to świętego, czy grzesznika - i czeka tylko na to, abyśmy ją odkryli.
W tej świadomości, która doskonale wie, że ludzka moc nie kontroluje biegu słońca i gwiazd na niebie, wzrostu plonów czy ruchu ptasich skrzydeł, jest jednocześnie wiara niezbędna do tego, aby poruszyć góry.
Niczego więcej nie potrzebujemy.
Co powinniśmy uczynić, aby uniknąć chorób i stresu obecnych czasów? Niech przesłanie tej książki wypełni naszą świadomość duchowością. Bądźmy cierpliwi i pozwólmy, aby rozwijała się w nas harmonia duchowej egzystencji, wytyczając drogę poza niewolę zmysłów, aż do ziemi obiecanej, w której gości pokój.
Joel S. Goldsmith, autor tej książki, poszukiwał Prawdy we wszystkich wielkich religiach świata, a także w dziedzinie filozofii. Poświęcił wiele lat praktyce uzdrawiania i duchowemu poradnictwu. Rozwój Wewnętrznego Światła opisują jego dobrze znane Listy, wznawiane od wielu lat. Na obszarze całych Stanów Zjednoczonych powstały grupy badawcze Drogi do Nieskończoności, których zadaniem jest studiowanie pism Goldsmitha."

Autor: Joel S. Goldsmith

Tłumacz: Krzysztof Chudziński

Dane techniczne

Autor Joel S. Goldsmith
Tłumacz Krzysztof Chudziński
Data wydania 2008, Czerwiec
Numer wydania 1
ISBN 978-83-917346-3-6
Liczba stron 140
Wymiary 120 x 194 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl